SKY - Weather station with blue LCD
From
€6.77
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.77 |
|---|---|
| Net total: | €6.77 |
| Gross total: | €8.06 |
Product number:
A36-KC6460-14
Inventory:
Product information "SKY - Weather station with blue LCD"
Weather station with blue LCD display. Displays weather forecast, time, date, temperature and humidity. Alarm function. 1 cell battery included.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9025 8040 |
| Height: | 105mm |
| Length: | 55mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 57 x 33 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.88 |
| Outer carton dimensions: | 57 x 33 x 26 cm |
| Width: | 50mm |
Login