SHOETOGO - Shoe bag in 600D RPET
From
€2.14
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.14 |
|---|---|
| Net total: | €2.14 |
| Gross total: | €2.55 |
Product number:
A36-MO2977-03
Inventory:
Product information "SHOETOGO - Shoe bag in 600D RPET"
Shoe bag in 600D RPET polyester with side handle and zipper.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9298 |
| Height: | 160mm |
| Length: | 360mm |
| Material: | RPET |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 55 x 38 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6 |
| Outer carton dimensions: | 55 x 38 x 32 cm |
| Width: | 160mm |
Login