SERRY - Towel organic 50x30cm
From
€1.46
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.46 |
|---|---|
| Net total: | €1.46 |
| Gross total: | €1.74 |
Product number:
A36-MO2258-05
Inventory:
Product information "SERRY - Towel organic 50x30cm"
Terry towel made of 100% 360 gsm organic cotton. 50x30cm. Terry material is soft and absorbent.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | PK |
| Customs Tariff Number: | 6302 6000 |
| Length: | 500mm |
| Material: | Organic Cotton |
| OuterCartonDimension: | 51 x 31 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 120 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.65 |
| Outer carton dimensions: | 51 x 31 x 30 cm |
| Width: | 300mm |
Login