SCX.design H20 8-in-1 USB hub with dual input and 6-ports
From
€17.26
without imprint
| Unitprice without imprint | €23.78 |
|---|---|
| Net total: | €23.78 |
| Gross total: | €28.30 |
Product number:
A34-2PX16590
Inventory:
Product information "SCX.design H20 8-in-1 USB hub with dual input and 6-ports"
8-in-1 USB hub featuring 3x USB-A- and 3x Type-C ports to connect up to 6 devices at the same time. Thanks to the dual USB-A + USB-C input, the cable is 100% compatible with the latest computers on the market (USB-C). This USB hub has a rubber finish and light-up logo. Delivered in a recycled cardboard gift box (14.6 x 7.3 x 2.5 cm).
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | SCX.design |
| Country of Origin: | PRC |
| Customs Tariff Number: | 8517620000000000000000 |
| Height: | 25mm |
| Length: | 146mm |
| Material: | Metal, Recycled PET Plastic |
| OuterCartonDimension: | 33 x 69 x 17 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 11.4 |
| Outer carton dimensions: | 33 x 69 x 17 cm |
| Packaging Information: | Indiv. gift box + polybag + manual () |
| Weight: | 64g |
| Width: | 85mm |
Login