SCUBAROLL - RPET waterproof rolltop bag
From
€11.55
without imprint
| Unitprice without imprint | €11.55 |
|---|---|
| Net total: | €11.55 |
| Gross total: | €13.74 |
Product number:
A36-MO2181-03
Inventory:
Product information "SCUBAROLL - RPET waterproof rolltop bag"
RPET 210D polyester waterproof rolltop backpack. Capacity: 25L.
| Colour: | black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Length: | 370mm |
| Material: | rPET |
| OuterCartonDimension: | 38 x 38 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 25 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.5 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 38 x 32 cm |
| Width: | 550mm |
Login