SCUBADOO - Water resistant bag PVC small
From
€2.35
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.35 |
|---|---|
| Net total: | €2.35 |
| Gross total: | €2.80 |
Product number:
A36-MO8788-03
Inventory:
Product information "SCUBADOO - Water resistant bag PVC small"
Small water resistant bag in 210D polyester. 1,5 L.
| Colour: | black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9219 |
| Length: | 175mm |
| Material: | PVC |
| OuterCartonDimension: | 40 x 30 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.28 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 30 x 20 cm |
| Width: | 325mm |
Login