SCUBA - Waterproof bag PVC 10L
From
€7.65
without imprint
| Unitprice without imprint | €7.65 |
|---|---|
| Net total: | €7.65 |
| Gross total: | €9.10 |
Product number:
A36-MO8787-03
Inventory:
Product information "SCUBA - Waterproof bag PVC 10L"
Waterproof bag in PVC. Capacity 10L, with adjustable shoulder strap.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9219 |
| Height: | 465mm |
| Material: | PVC |
| OuterCartonDimension: | 37 x 32 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 25 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.88 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 32 x 22 cm |
| Width: | 205mm |
Login