SCENE - Rechargeable book light
From
€3.68
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.68 |
|---|---|
| Net total: | €3.68 |
| Gross total: | €4.38 |
Product number:
A36-MO2865-06
Inventory:
Product information "SCENE - Rechargeable book light"
Rechargeable LED book light in ABS with flexible body and clip. Features 3 light settings, 300mAh battery.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513 1000 |
| Height: | 18mm |
| Length: | 83mm |
| Material: | ABS |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 29 x 21 x 56 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.5 |
| Outer carton dimensions: | 29 x 21 x 56 cm |
| Width: | 46mm |
Login