Rotate-metallic 4GB USB flash drive
From
€3.66
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.62 |
|---|---|
| Net total: | €4.62 |
| Gross total: | €5.50 |
Product number:
A34-12350801
Inventory:
Product information "Rotate-metallic 4GB USB flash drive"
For your convenience blank orders are delivered with separated gift boxes.
| Colour: | Navy |
|---|---|
| Brand: | Unbranded |
| Country of Origin: | PRC |
| Customs Tariff Number: | 8523511000000000000000 |
| Height: | 10mm |
| Length: | 58mm |
| Material: | Plastic, Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 28 x 43 x 14 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 4.75 |
| Outer carton dimensions: | 28 x 43 x 14 cm |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Weight: | 10g |
| Width: | 19mm |
Login