Rotate-basic 32GB USB flash drive
From
€4.96
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.06 |
|---|---|
| Net total: | €6.06 |
| Gross total: | €7.21 |
Product number:
A34-12371401
Inventory:
Product information "Rotate-basic 32GB USB flash drive"
32 GB rotatable USB flash drive with a key ring. For your convenience, plain orders are delivered with separate gift boxes. USB version is 2.0, write speed is over 2.92 MB/s and read speed is over 9.76 MB/s.
| Colour: | white |
|---|---|
| Brand: | Unbranded |
| Country of Origin: | PRC |
| Customs Tariff Number: | 8523511000000000000000 |
| Height: | 10mm |
| Length: | 58mm |
| Material: | Plastic, Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 28 x 14 x 43 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 4.75 |
| Outer carton dimensions: | 28 x 14 x 43 cm |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Weight: | 8g |
| Width: | 19mm |
Login