Rotate 4GB bamboo USB flash drive
From
€6.56
without imprint
| Unitprice without imprint | €7.82 |
|---|---|
| Net total: | €7.82 |
| Gross total: | €9.31 |
Product number:
A34-12374602
Inventory:
Product information "Rotate 4GB bamboo USB flash drive"
Rotate 4GB bamboo USB flash drive that allows you to transfer data to a compatible PC or MacBook. The housing is made of pure bamboo. USB version is 2.0 with a write speed of 2MB/s and a read speed of 5MB/s.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | Unbranded |
| Country of Origin: | PRC |
| Customs Tariff Number: | 8523511000000000000000 |
| Height: | 13mm |
| Length: | 60mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 28 x 14 x 43 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 4.75 |
| Outer carton dimensions: | 28 x 14 x 43 cm |
| Width: | 19mm |
Login