Reflective vest V-shape
From
€2.64
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.01 |
|---|---|
| Net total: | €5.01 |
| Gross total: | €5.96 |
Product number:
A86-4755-08-A08
Inventory:
Product information "Reflective vest V-shape"
Enjoy maximum freedom of movement with this V-shaped reflective vest. Designed with reflective stripes on the front and back, it helps increase your visibility to others during outdoor activities such as running, hiking or biking. Adjustable sides with Velcro straps ensure a comfortable fit over your workout clothes. Available in one universal size.
| Colour: | Yellow (PMS 101c) / Yellow |
|---|---|
| Material: | 100% Polyester |
| OuterCartonDimension: | 32.0000 x 22.0000 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.0000 |
| Outer carton dimensions: | 32.0000 x 22.0000 cm |
| Weight: | 83g |
Login