Reflective bag cover
From
€1.98
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.75 |
|---|---|
| Net total: | €3.75 |
| Gross total: | €4.46 |
Product number:
A86-4775-08-A08
Inventory:
Product information "Reflective bag cover"
This reflective bag cover is designed to increase your visibility during outdoor activities. The reflective stripes on the cover make you more noticeable in low light conditions. A practical choice for hiking or biking with a backpack.
| Colour: | Yellow (PMS 101c) / Yellow |
|---|---|
| Material: | 100% Polyester |
| OuterCartonDimension: | 43.0000 x 32.0000 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.0000 |
| Outer carton dimensions: | 43.0000 x 32.0000 cm |
| Weight: | 10g |
Login