Reflective backpack
From
€1.49
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.82 |
|---|---|
| Net total: | €2.82 |
| Gross total: | €3.36 |
Product number:
A86-6170-08-A08
Inventory:
Product information "Reflective backpack"
Stay visible and safe on the road with this practical and stylish reflective backpack. Ideal for cyclists or hikers.
| Colour: | Yellow (PMS 101c) / Grey |
|---|---|
| Material: | 100% Polyester |
| OuterCartonDimension: | 43.0000 x 33.0000 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.0000 |
| Outer carton dimensions: | 43.0000 x 33.0000 cm |
| Weight: | 37g |
Login