Rectangular desk clock
From
€4.18
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.85 |
|---|---|
| Net total: | €5.85 |
| Gross total: | €6.96 |
Product number:
A53-LT93070-N0094
Inventory:
Product information "Rectangular desk clock"
A modern and minimalistic rectangular desk clock that fits seamlessly into any workspace, in a natural bamboo finish. With its clean lines and easy-to-read display, it offers both style and practicality, making it ideal for office desks or home study areas. Will be delivered including batteries. Packed each in a giftbox.
| Colour: | Nature |
|---|---|
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9105110000 |
| Height: | 100mm |
| Length: | 80mm |
| Weight: | 152g |
| Width: | 41mm |
Login