Rechargeable bicycle light
From
€9.47
without imprint
| Unitprice without imprint | €13.58 |
|---|---|
| Net total: | €13.58 |
| Gross total: | €16.16 |
Product number:
A53-LT91235-N0002
Inventory:
Product information "Rechargeable bicycle light"
Set of 2 rechargeable bike lights. Includes a USB charging cable. Features 5 different modes: steady light (bright), steady light (low), flashing (slow), flashing (fast), pulsing (brightens and dims).
| Colour: | black |
|---|---|
| Compliance: | Amfori BSCI |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8512100000 |
| Height: | 20mm |
| Length: | 115mm |
| Weight: | 69g |
| Width: | 32mm |
Login