Rechargeable bicycle light
From
€9.15
without imprint
| Unitprice without imprint | €13.12 |
|---|---|
| Net total: | €13.12 |
| Gross total: | €15.61 |
Product number:
A53-LT91235-N0002
Inventory:
Product information "Rechargeable bicycle light"
Set of 2 recharchable bikelights. A USB charging cable is included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Compliance: | Amfori BSCI |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8512100000 |
| Height: | 20mm |
| Length: | 115mm |
| Weight: | 69g |
| Width: | 32mm |
Login