Rackpack Desk Topper
From
€15.95
without imprint
| Unitprice without imprint | €15.95 |
|---|---|
| Net total: | €15.95 |
| Gross total: | €18.98 |
Product number:
A24-W01044
Inventory:
Product information "Rackpack Desk Topper"
Rackpack Desk Topper: a wine gift box and a desk organizer in one. Can be turned into a desktop organizer. The lid can be used to divide the compartments. Very useful for keeping our things together. An ideal organizer for your desk, kitchen or bedroom. Rackpack: a wine gift box made from pine wood with a new second life! • suitable for one bottle of wine • wine not included. Packed individually.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | RackPack |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4419900000 |
| Eco: | Yes |
| Height: | 135mm |
| Length: | 360mm |
| Material: | pine wood |
| Number of pieces per pallet: | 120 |
| OuterCartonDimension: | 62 x 30 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Production time: |
- on the back right (max 60 x 35 mm), laser engraving CO2: Production time 8 working days after final approval - on the back right (max 50 x 35 mm), tampo print: Production time 5 working days after final approval - on the back, individual name (max 60 x 35 mm), laser engraving CO2: Production time 8 working days after final approval |
| Weight: | 850g |
| Width: | 110mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.