Apple leather and PU keychain Sabrina
From
€0.91
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.12 |
|---|---|
| Net total: | €1.12 |
| Gross total: | €1.33 |
Product number:
A58-1096875-004999999
Inventory:
Product information "Apple leather and PU keychain Sabrina"
Apple leather and PU keychain with metal ring. Made from 30% apple leather and 70% PU. Includes embossing in the shape of an apple. Packaged in a kraft carton sleeve.
| Colour: | Green |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 7326200090 |
| Eco: | Yes |
| Height: | 2mm |
| Inner Box Qty: | 100 |
| Length: | 62mm |
| Material: | PU, Iron |
| Number of pieces per pallet: | 20000 |
| OuterCartonDimension: | 61 x 31 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 11 |
| Outer carton dimensions: | 61 x 31 x 26 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 6g |
| Width: | 25mm |
Login