Anti-stress truck Irene
From
€1.40
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.73 |
|---|---|
| Net total: | €1.73 |
| Gross total: | €2.06 |
Product number:
A58-3712-002999999
Inventory:
Product information "Anti-stress truck Irene"
PU foam anti-stress truck. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | white |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Lead |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 3926909700 |
| Height: | 42mm |
| Inner Box Qty: | 25 |
| Length: | 151mm |
| Material: | PU Foam |
| Number of pieces per pallet: | 3600 |
| OuterCartonDimension: | 34 x 25 x 34 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 3.95 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 3 |
| Outer carton dimensions: | 34 x 25 x 34 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 33g |
| Width: | 29mm |
Login