Anti-stress light bulb Arianna
From
€1.05
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.30 |
|---|---|
| Net total: | €1.30 |
| Gross total: | €1.55 |
Product number:
A58-7249-002999999
Inventory:
Product information "Anti-stress light bulb Arianna"
PU foam anti-stress light bulb. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2 |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9503009500 |
| Height: | 102mm |
| Inner Box Qty: | 125 |
| Material: | PU Foam |
| Number of pieces per pallet: | 4000 |
| OuterCartonDimension: | 47 x 40 x 36 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.61 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 5 |
| Outer carton dimensions: | 47 x 40 x 36 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 28g |
Login