Anti-stress key holder Lilou
From
€0.43
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.53 |
|---|---|
| Net total: | €0.53 |
| Gross total: | €0.63 |
Product number:
A58-1171-008999999
Inventory:
Product information "Anti-stress key holder Lilou"
PU foam anti-stress key holder. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EN71-3, Cadmium, Nickel, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Lead |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 7326909800 |
| Height: | 26mm |
| Inner Box Qty: | 120 |
| Length: | 42mm |
| Material: | Metal, PU Foam |
| Number of pieces per pallet: | 14400 |
| OuterCartonDimension: | 40.5 x 32 x 27.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 480 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.5 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 4 |
| Outer carton dimensions: | 40.5 x 32 x 27.5 cm |
| Weight: | 7g |
| Width: | 39mm |
Login