Anti-stress house Bernadetta
From
€1.48
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.83 |
|---|---|
| Net total: | €1.83 |
| Gross total: | €2.18 |
Product number:
A58-8032-009999999
Inventory:
Product information "Anti-stress house Bernadetta"
PU fom anti-stress house. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | custom/multicolor |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2 |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9503009500 |
| Height: | 71mm |
| Inner Box Qty: | 25 |
| Length: | 77mm |
| Material: | PU Foam |
| Number of pieces per pallet: | 2000 |
| OuterCartonDimension: | 64 x 41.5 x 44 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.9 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 9 |
| Outer carton dimensions: | 64 x 41.5 x 44 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 33g |
| Width: | 50mm |
Login