Anti-stress heart Sia
From
€0.79
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.98 |
|---|---|
| Net total: | €0.98 |
| Gross total: | €1.17 |
Product number:
A58-8033-008999999
Inventory:
Product information "Anti-stress heart Sia"
PU foam anti-stress heart. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2 |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9503009500 |
| Height: | 70mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 70mm |
| Material: | PU Foam |
| Number of pieces per pallet: | 4000 |
| OuterCartonDimension: | 56.5 x 37.5 x 38.3 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.1 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 4.5 |
| Outer carton dimensions: | 56.5 x 37.5 x 38.3 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 19g |
| Width: | 49mm |
Login