Anti-stress globe Aila
From
€0.83
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.02 |
|---|---|
| Net total: | €1.02 |
| Gross total: | €1.21 |
Product number:
A58-8031-005999999
Inventory:
Product information "Anti-stress globe Aila"
PU foam anti-stress globe. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Lead |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9503009500 |
| Inner Box Qty: | 125 |
| Material: | PU Foam |
| Number of pieces per pallet: | 3750 |
| OuterCartonDimension: | 63 x 38.5 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.52 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 5.5 |
| Outer carton dimensions: | 63 x 38.5 x 33 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 19g |
Login