Anti-stress football Elijah
From
€0.77
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.95 |
|---|---|
| Net total: | €0.95 |
| Gross total: | €1.13 |
Product number:
A58-8078-040999999
Inventory:
Product information "Anti-stress football Elijah"
PU foam anti-stress football. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | black/white |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Washing/Cleansing 2009/48/EC |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9506699000 |
| Inner Box Qty: | 125 |
| Material: | PU Foam |
| Number of pieces per pallet: | 3750 |
| OuterCartonDimension: | 38 x 31 x 60 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5.92 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 4.5 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 31 x 60 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 21g |
Login