Anti-stress figure doktor Lily
From
€1.29
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.59 |
|---|---|
| Net total: | €1.59 |
| Gross total: | €1.89 |
Product number:
A58-7873-002999999
Inventory:
Product information "Anti-stress figure doktor Lily"
PU foam anti-stress figure “doctor”. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2 |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9503009500 |
| Height: | 89mm |
| Length: | 48mm |
| Material: | PU Foam |
| Number of pieces per pallet: | 6000 |
| OuterCartonDimension: | 46 x 34 x 49 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 400 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.6 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 6.6 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 34 x 49 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 11g |
| Width: | 27mm |
Login