Anti-stress container
From
€1.09
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.57 |
|---|---|
| Net total: | €1.57 |
| Gross total: | €1.87 |
Product number:
A53-LT90579-N0002
Inventory:
Product information "Anti-stress container"
Squeeze away tension with this PU foam anti-stress ball in a fun container shape. Soft, lightweight, and durable, it helps reduce stress, improve focus, and keep hands busy at home, school, or the office.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9503008900 |
| Height: | 38mm |
| Length: | 100mm |
| Weight: | 28g |
| Width: | 38mm |
Login