Anti-stress cloud
From
€0.62
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.89 |
|---|---|
| Net total: | €0.89 |
| Gross total: | €1.06 |
Product number:
A53-LT90575-N0001
Inventory:
Product information "Anti-stress cloud"
Anti-stress product in a cloud shape, made from flexible PU foam. Perfect for relieving stress, improving focus, and keeping hands busy.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9503008900 |
| Height: | 24mm |
| Length: | 77mm |
| Weight: | 15g |
| Width: | 50mm |
Login