Anti-stress cloud Franco
From
€0.70
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.86 |
|---|---|
| Net total: | €0.86 |
| Gross total: | €1.02 |
Product number:
A58-8474-002999999
Inventory:
Product information "Anti-stress cloud Franco"
PU foam anti-stress cloud. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2 |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9503009590 |
| Height: | 52mm |
| Inner Box Qty: | 125 |
| Length: | 80mm |
| Material: | PU Foam |
| Number of pieces per pallet: | 6000 |
| OuterCartonDimension: | 34 x 34 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 5.15 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 4.65 |
| Outer carton dimensions: | 34 x 34 x 42 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 16g |
| Width: | 24mm |
Login