Anti-stess ball Otto
From
€0.60
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.78 |
|---|---|
| Net total: | €0.78 |
| Gross total: | €0.93 |
Product number:
A58-3965-024999999
Inventory:
Product information "Anti-stess ball Otto"
PU foam anti-stress ball. Anti-Stress items can only be printed in the colors black, white, gold or silver.
| Colour: | Purple |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Lead |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9506699000 |
| Inner Box Qty: | 125 |
| Material: | PU Foam |
| Most wanted: | Yes |
| Number of pieces per pallet: | 3750 |
| OuterCartonDimension: | 63.5 x 33 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 250 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 6 |
| Outer carton dimensions: | 63.5 x 33 x 33 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 18g |
Login