Anti-mosquito and tick spray 7 ml
From
€1.50
incl. imprint
| Unitprice without imprint | €2.50 |
|---|---|
| Net total: | €250.00 |
| Gross total: | €297.50 |
Product number:
A267-1013.102-FC
Inventory:
Product information "Anti-mosquito and tick spray 7 ml"
7 ml anti-mosquito spray, protects against mosquito bites for up to 5 hours. Dermatologically tested, produced in Germany.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Country of Origin: | DE |
| Customs Tariff Number: | 38089990 |
| Diameter: | 15mm |
| Height: | 125mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | Plastic |
| Production time: | 10 working days after final approval |
| Weight: | 19g |
Login