Anti-mosquito and tick spray 30 ml
From
€2.70
incl. imprint
| Unitprice without imprint | €3.75 |
|---|---|
| Net total: | €375.00 |
| Gross total: | €446.25 |
Product number:
A267-1014.100-FC
Inventory:
Product information "Anti-mosquito and tick spray 30 ml"
30 ml anti-mosquito and tick spray, protects against mosquito bites for up to 5 hours. Dermatologically tested, produced in Germany.
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | DE |
| Customs Tariff Number: | 38089990 |
| Diameter: | 25mm |
| Length: | 125mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | Plastic |
| Production time: | 10 working days after final approval |
| Weight: | 43g |
Login