Anser recycled plastic smartphone lanyard with 27W 5-in-1 built-in cable
From
€3.52
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.85 |
|---|---|
| Net total: | €3.85 |
| Gross total: | €4.58 |
Product number:
A34-12449490
Inventory:
Product information "Anser recycled plastic smartphone lanyard with 27W 5-in-1 built-in cable"
Stay charged and connected on the go with the Anser smartphone lanyard. Made from recycled materials, it includes a built-in 27W 5-in-1 charging cable with USB-A and Type-C input and Type-C and Lightning output. A transparent insert secures your phone through its case, combining hands-free convenience with fast charging in one practical accessory.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | Unbranded |
| Country of Origin: | PRC |
| Customs Tariff Number: | 8544429090000000000000 |
| Eco: | Yes |
| Height: | 20mm |
| Length: | 50mm |
| Material: | Recycled ABS Plastic |
| OuterCartonDimension: | 55 x 45 x 39 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 55 x 45 x 39 cm |
| Packaging Information: | Premium Envelope () |
| Weight: | 28g |
| Width: | 20mm |
Login