Ankaa 3W recycled aluminium wireless Bluetooth speaker
From
€7.47
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.19 |
|---|---|
| Net total: | €8.19 |
| Gross total: | €9.75 |
Product number:
A34-12448621
Inventory:
Product information "Ankaa 3W recycled aluminium wireless Bluetooth speaker"
Enjoy clear sound in a sleek design with the Ankaa Bluetooth speaker. Made from recycled aluminium, it features music control buttons, a power button, and a built-in microphone for hands-free calls. With 3W output and convenient Type-C charging, it’s perfect for on-the-go listening. A 30 cm USB-A to Type-C charging cable is included.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Brand: | Unbranded |
| Country of Origin: | PRC |
| Customs Tariff Number: | 8518210000000000000000 |
| Diameter: | 72mm |
| Eco: | Yes |
| Height: | 45mm |
| Material: | Recycled Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 40 x 40 x 15 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 7.4 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 40 x 15 cm |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Weight: | 116g |
Login