Aneto quarter zip sweater
From
€17.00
without imprint
| Unitprice without imprint | €17.54 |
|---|---|
| Net total: | €17.54 |
| Gross total: | €20.87 |
Product number:
A34-R11092U2
Inventory:
Product information "Aneto quarter zip sweater"
Sweatshirt with matching half zip and polo neck. Matching inner collar. Reinforced covered seams on inner collar. 1x1 ribbed cuffs and waist. The model is 185 cm and is wearing size M.
| Colour: | Marl Grey |
|---|---|
| Size: | M |
| Brand: | Roly |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| Customs Tariff Number: | 6110309900000000000000 |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Knit of 55% Cotton and 40% Polyester and 5% Viscose, 280 g/m2 |
| OuterCartonDimension: | 57 x 35 x 37 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 25 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 12.35 |
| Outer carton dimensions: | 57 x 35 x 37 cm |
| Weight: | 440g |
Login