Andre men's sports vest
From
€3.90
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.02 |
|---|---|
| Net total: | €4.02 |
| Gross total: | €4.78 |
Product number:
A34-R03503L4
Inventory:
Product information "Andre men's sports vest"
Technical, easy-wash and easy-dry fabric.Technical vest with angular seams to enhance adaptability. Removable label.
| Colour: | Fluor Orange |
|---|---|
| Size: | XL |
| Brand: | Roly |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| Customs Tariff Number: | 6109902000000000000000 |
| Gender: | Male |
| Material: | Piqué knit with cool fit finish of 100% Polyester, 140 g/m2 |
| OuterCartonDimension: | 33 x 55 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 6.65 |
| Outer carton dimensions: | 33 x 55 x 22 cm |
| Weight: | 940g |
Login