Andre kids sports vest
From
€3.70
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.82 |
|---|---|
| Net total: | €3.82 |
| Gross total: | €4.55 |
Product number:
A34-K03503LJ
Inventory:
Product information "Andre kids sports vest"
Technical, easy-wash and easy-dry fabric. Technical vest with angular seams to enhance adaptability. Removable label.
| Colour: | Fluor Orange |
|---|---|
| Size: | 9/10 |
| Brand: | Roly |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| Customs Tariff Number: | 6109902000000000000000 |
| Gender: | Children |
| Material: | Piqué knit with cool fit finish of 100% Polyester, 140 g/m2 |
| OuterCartonDimension: | 33 x 45 x 18 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 3.8 |
| Outer carton dimensions: | 33 x 45 x 18 cm |
| Weight: | 460g |
Login