Anchorage conference bag 11L
From
€11.20
without imprint
| Unitprice without imprint | €12.24 |
|---|---|
| Net total: | €12.24 |
| Gross total: | €14.57 |
Product number:
A34-11921802
Inventory:
Product information "Anchorage conference bag 11L"
Exhibition bag with adjustable shoulder strap, buckle closure flap, zipper pocket in flap, zippered main compartment and several open pockets under flap.
| Colour: | Royal blue |
|---|---|
| Brand: | Unbranded |
| Country of Origin: | PRC |
| Customs Tariff Number: | 4202129190000000000000 |
| Height: | 330mm |
| Length: | 400mm |
| Material: | 600D of Polyester |
| OuterCartonDimension: | 38 x 48 x 29 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 25 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 10.45 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 48 x 29 cm |
| Weight: | 408g |
| Width: | 100mm |
Login