Amuse Morning & Noon Bowl- Grey
From
€5.99
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.99 |
|---|---|
| Net total: | €5.99 |
| Gross total: | €7.13 |
Product number:
A558-SKU2798227
Inventory:
Product information "Amuse Morning & Noon Bowl- Grey"
With the Morning & Noon bowl, enjoy your favourite yoghurt, smoothie or salad on the go. Want to keep your favourite topping crispy? Then take a look under the lid, where you will find a compartment to separate your favourite toppings. Add the toppings at the last moment and enjoy your favourite breakfast or lunch to the max. The Morning & Noon Bowl is suitable for the dishwasher, freezer and microwave (without lid).
The Morning & Noon Bowl can be personalised with an engraving in the front and on the lid and a doming on the lid. Besides this, there is also an option to choose to add a spork and an elastic band with a thermal print in full colour. These options will make it even easier to enjoy your food on the go.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Brand: | Amuse |
| Customs Tariff Number: | 3924100000 |
| Height: | 142mm |
| Length: | 105mm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 16 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 34 |
| Refining dimension: | Ø 44.5 mm |
| Weight: | 200g |
| Width: | 105mm |
Login