Amuse Life Bowl- 2000ml
From
€2.84
without imprint
| Unitprice without imprint | €7.84 |
|---|---|
| Net total: | €7.84 |
| Gross total: | €9.33 |
Product number:
A558-SKU2398936
Inventory:
Product information "Amuse Life Bowl- 2000ml"
With the Amuse Life Bowl, you can enjoy your favourite snack wherever you are. Your fruit and vegetables stay fresher and tastier in this handy and beautiful bowl. The transparent Tritan lid closes perfectly, so you can take your snack with you wherever you go! The Amuse Life Bowl is indestructible; it is fully dishwasher and freezer safe, and can also be put in the microwave without its lid.
The Amuse Life Bowl can be personalised with a doming on the lid or an engraving on the lid or on the front.
| Size: | 2000ml |
|---|---|
| Brand: | Amuse |
| Customs Tariff Number: | 3924100000 |
| Height: | 106mm |
| Length: | 216mm |
| Number of pieces per pallet: | 560 |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 79 |
| Refining dimension: | Ø 114 mm |
| Weight: | 330g |
| Width: | 216mm |
Login