Amigo bottle opener
From
€0.99
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.99 |
|---|---|
| Net total: | €0.99 |
| Gross total: | €1.18 |
Product number:
A24-136244
Inventory:
Product information "Amigo bottle opener"
Bottle opener with beech wood handle. Designed for ease of use.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8205510000 |
| Height: | 19mm |
| Length: | 144mm |
| Material: | wood;metal |
| Number of pieces per pallet: | 8000 |
| OuterCartonDimension: | 33 x 33 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Production time: |
- on the front (max 60 x 12 mm), laser engraving: Production time 8 working days after final approval - on the front (max 55 x 12 mm), tampo print: Production time 6 working days after final approval |
| Weight: | 47g |
| Width: | 39mm |
Login