Alya rechargeable dimmable table lamp with 3 light modes
From
€15.66
without imprint
| Unitprice without imprint | €17.12 |
|---|---|
| Net total: | €17.12 |
| Gross total: | €20.37 |
Product number:
A34-12449090
Inventory:
Product information "Alya rechargeable dimmable table lamp with 3 light modes"
Bring modern lighting to any space with the sleek Alya table lamp. The lamp features three light modes: white, warm, and a combination of both, to suit any mood or task. The brightness is easily adjusted with a simple touch, while the built-in 1200 mAh rechargeable battery offers true wireless convenience. Supplied with a 80 cm Type-C charging cable.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | Unbranded |
| Country of Origin: | PRC |
| Customs Tariff Number: | 8513100000000000000000 |
| Diameter: | 84mm |
| Eco: | Yes |
| Height: | 242mm |
| Material: | Recycled ABS Plastic |
| OuterCartonDimension: | 42 x 43 x 48 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 9.5 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 43 x 48 cm |
| Packaging Information: | Indiv. gift box + polybag + manual () |
| Weight: | 190g |
Login