Aluminum torch magnet 5+8 LED
From
€4.32
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.05 |
|---|---|
| Net total: | €6.05 |
| Gross total: | €7.20 |
Product number:
A53-LT90997-N0005
Inventory:
Product information "Aluminum torch magnet 5+8 LED"
Aluminum LED torch with light in the front and on top. Flash and static light possible. Magnets on the back. Wristband and batteries included. Comes packaged in a gift box.
| Colour: | silver |
|---|---|
| Compliance: | Amfori BSCI |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513100000 |
| Diameter: | 30mm |
| Length: | 140mm |
| Weight: | 78g |
Login