Aluminum luggage tag rectangle
From
€1.33
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.92 |
|---|---|
| Net total: | €1.92 |
| Gross total: | €2.28 |
Product number:
A53-LT99609-N0005
Inventory:
Product information "Aluminum luggage tag rectangle"
Aluminum, rectangular luggage tag with steel wire and twist lock. Comes with a card to write your personal information.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Compliance: | Amfori BSCI |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3926909790 |
| Length: | 80mm |
| Weight: | 13g |
| Width: | 40mm |
Login