Aluminum flashlight LED
From
€3.03
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.34 |
|---|---|
| Net total: | €4.34 |
| Gross total: | €5.16 |
Product number:
A53-LT90960-N0011
Inventory:
Product information "Aluminum flashlight LED"
Aluminum LED flashlight in case. Batteries included. Comes packaged in a gift box.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Compliance: | Amfori BSCI |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513100000 |
| Diameter: | 26mm |
| Length: | 89mm |
| Weight: | 37g |
Login