Aluminum card holder
From
€4.03
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.81 |
|---|---|
| Net total: | €5.81 |
| Gross total: | €6.91 |
Product number:
A53-LT91190-N0012
Inventory:
Product information "Aluminum card holder"
Protect your cards from RFID skimming with this sophisticated aluminum Toppoint Design cardholder. Simply push the button and retrieve up to six cards (four with embossing).
| Colour: | Light Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7616999099 |
| Height: | 97mm |
| Length: | 62mm |
| Weight: | 54g |
| Width: | 8mm |
Login