Aluminium photo frame Samir
From
€3.60
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.44 |
|---|---|
| Net total: | €4.44 |
| Gross total: | €5.28 |
Product number:
A58-2731-032999999
Inventory:
Product information "Aluminium photo frame Samir"
Aluminium photo frame with a 10 x 15cm (4” x 6”) photo size. Can be used both horizontally and vertically.
| Colour: | silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8306300000 |
| Height: | 10mm |
| Inner Box Qty: | 12 |
| Length: | 205mm |
| Material: | Aluminium |
| Number of pieces per pallet: | 1296 |
| OuterCartonDimension: | 34 x 25.5 x 46 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 48 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.3 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 13.3 |
| Outer carton dimensions: | 34 x 25.5 x 46 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 238g |
| Width: | 160mm |
Login