Aluminium mobile phone holder Adam
From
€11.40
without imprint
| Unitprice without imprint | €11.40 |
|---|---|
| Net total: | €11.40 |
| Gross total: | €13.57 |
Product number:
A58-9222-001999999
Inventory:
Product information "Aluminium mobile phone holder Adam"
Aluminium and wooden phone holder cage, including USB ports and lock with two small keys.
| Colour: | black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EMC, D.o.C EMC/CE, PAHs, RoHS, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 7326200090 |
| Eco: | Yes |
| Height: | 117mm |
| Length: | 215mm |
| Material: | Aluminium, Wood |
| Number of pieces per pallet: | 192 |
| OuterCartonDimension: | 52 x 23 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 8 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.4 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 5.4 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 23 x 42 cm |
| Outlet: | Yes |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 528g |
| Width: | 192mm |
Login