Aluminium luggage tag Isa
From
€1.17
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.45 |
|---|---|
| Net total: | €1.45 |
| Gross total: | €1.73 |
Product number:
A58-3129-032999999
Inventory:
Product information "Aluminium luggage tag Isa"
Aluminium luggage tag with a metal cord fastening.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, Nickel, Lead |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 7616999000 |
| Height: | 5mm |
| Inner Box Qty: | 100 |
| Length: | 85mm |
| Material: | Aluminium |
| Number of pieces per pallet: | 12000 |
| OuterCartonDimension: | 55 x 21 x 41 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.8 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 9 |
| Outer carton dimensions: | 55 x 21 x 41 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 11g |
| Width: | 38mm |
Login